Sponsor główny
Over ZooPatronat honorowy
PKWŁ


Partnerzy zawodów


Taxi PlusSerwis biegowy Ziemi ŁódzkiejPHU KalkaPrintzPizzeria FieroHusky Zone


Patronat medialny


TVP ŁódźmmlodzMaratończyk.plBiegajznami.pl


Organizatorzy
Negro-Team.PLinesSport


Aktualności

06.07.2011

Pojawiła się nowa zakładka - Media. Umieszczane będą tam wszelkie galerie, artykuły, fotoreportaże itp. Jednym słowem wszystko to co dotyczy imprezy i jej uczestników.

 

03.07.2011

W zakładce wyniki pojawiły się oficjalne rezultaty dla wszystkich klasyfikacji.

 

30.06.2011

Nadal wolne są pokoje. Gdyby ktoś chciał spać pod dachem to proszę dzwonić :)

 

29.06.2011

Ciągle nie zwalniamy tempa - do grona partnerów imprezy dołączyło Fiero! - najlepsza łódzka pizzeria.

 

28.06.2011

Do grona sponsorów dołączył niecodzienny partner. Jest nim "Psia niania", oferująca usługi w zakresie opieki, spacerów i treningów z psami. Nowy partner imprezy popiera inicjatywę - "Zabierz psa na spacer" i dlatego ufundował akcesoria przydatne na każdym spacerze z psem oraz przysmaki dla czworonogów dla najlepszej czwórki na dystansie Hobby.

 

Zapisy internetowe możliwe są jeszcze tylko do środy do godziny 22:00. Po tym terminie zapisy możliwe będą wyłącznie w Biurze Zawodów w miejscu imprezy.

 

27.06.2011

W dniu dzisiejszym nastąpiło losowanie pierwszych numerów startowych wśród osób, które dokonały zgłoszenia oraz wpłaty na konto. I tak z numerem 1 na trasę MID wyruszy ZAWISTOWSKA KAROLINA, z 2 - KĘDZIOR JOANNA, a z 3 - NACIĄŻEK PAULINA. Natomiast na trasie Hobby z numerem 100 wystartuje - ZIEMNICKI DANIEL.

 

Przypominy również o klasyfikacji "adopcyjniaków". Osoby, które adoptowały psa z pomocą Fundacji Adopcje Malamutów bądź Serwisu Husky Adopcje wystarczy, że poinformują o tym podczas rejestracji w Biurze Zawodów. Osoby, które adoptowały psa ze schroniska (bądź w inny sposób) powinny mieć przy sobie dokument adopcji - najlepiej umowę adopcyjną.

 

21.06.2011

Do imprezy coraz bliżej dlatego przesyłamy garść nowych informacji.

Prognoza pogody jest dla nas bardzo optymistyczna. Temperatury mają oscylować koło 22 stopni co przy bezchmurnym niebie jest informacją bardzo dobrą.

Kolejna dobra informacja dla uczestników to gwarantowany medal na mecie dla wszystkich uczestników, również tych z dystansu 10km, przy wpłacie do 24 czerwca. Osoby, które nie załapią się na medale na mecie, otrzymają je od listonosza.

Do grona partnerów imprezy dołączył Printz - producent systemów reklamowych (www.printz.pl), który wykona dla najlepszych w każdej klasyfikacji bardzo ciekawe trofea.

 

14.06.2011

Uruchamiamy portal autostopowicza. Jeśli chcesz przyjechać do nas na imprezę, a przyjazd pociągiem lub autobusem przyprawia Cię o dreszcze - napisz do nas a my postaramy znaleźć Ci transport. Dane jakie są potrzbne to: ile osób, skąd jesteście, dokąd możecie podjechać, ile psów oraz w jakich godzinach możecie wyjechać, a także dane kontaktowe, które zostaną umieszczone na stronie. Liczymy też na zgłoszenia osób, które posiadają wolne miejsca w aucie. Jak tylko będziemy posiadać kilka zgłoszeń uruchomimy nową zakładkę.

 

07.06.2011

Miło nam ponformować, że Patronat Honorowy nad imprezą objął Dyrektor Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich - Pan Hieronim Andrzejewski. Dyrekcja Parku przygotowała dla uczestników liczne upominki oraz mapy dzięki którym mamy nadzieję, że się nie zgubicie.

Natomiast do patronatów medialnych dołączyła Telewizja Polska oddział Łódź.

 

06.06.2011

Do grona sponsorów dołączył kolejny partner zawodów. Jest nim biuroserwis "KALKA" z Łodzi, zaopatrujący firmy oraz instytucje państwowe w artykuły papiernicze, biurowe oraz niezbędne środki chemiczne i produkty spożywcze. Dzięki naszemu partnerowi do puli losowania trafiło kilka upominków oraz nagroda główna - kuchenka mikrofalowa.

 

01.06.2011

Z przyjemnością informujemy, że sponsorem głównym dogtrekkingu został
Over Zoo - producent ekologicznych preparatów dla zwierząt domowych.
Dla każdego z Was Over Zoo przygotowało niespodziankę w pakiecie startowym. Będzie to Elektro Fit - suplement diety zapobiegający odwodnieniu, wzmacniający oraz regenerujący organizm. Produkt który na pewno przyda się Waszym czworonogom przed jak i po starcie.

 

31.05.2011

W dniu dzisiejszym nastąpiło oficjalne mierzenie trasy. GPS pokazał 29,5km. Pomiar długości trasy nie uwględnia żadnych skrótow, które są możliwe jednak na mapie nie zaznaczone. Oprócz tego były dokonywane pomiary temperatury mające uspokoić niektórych uczestników. O godzinie 17:00 kiedy to w Łodzi była najwyższa temperatura w ciągu dnia - 29 stopni, rozpoczęto pomiary. O ile temperatura na starcie właśnie tyle wynosiła to w lesie było już zupełnie inaczej. Temperatura na całej długości trasy oscylowała między 20-22 stopnie. Trzeba jednak podkreślić, że las po całym dniu był już nagrzany więc w przypadku startu w sobotni poranek temperatury mogą być jeszcze niższe.

 

16.05.2011

We współpracy z Fundacją Adopcje Malamutów oraz serwisem Husky Adopcje przygotowaliśmy klasyfikacje "adopcyjniaków". Jeśli Wasz czworonożny przyjaciel został adoptowany przy współpracy z w/w organizacjami to należy zgłosić taki fakt podczas odprawy w Biurze Zawodów dzięki czemu macie szansę na kolejne trofea i upominki. Więcej o tej klasyfikacji znajdziecie na stronie już niedługo.


15.05.2011

Dla niezmotoryzowanych mamy dobrą wiadomość. Jeden ze sponsorów firma Taxi Plus przywiezie Was busami z łódzkich dworców (PKP, PKS) do bazy dogtrekkingu za darmo. Oczywiście ilość kursow będzie ograniczona dlatego osoby zainteresowane prosimy o kontakt.


13.05.2011

W zakładce "baza imprezy" dodaliśmy wszelkie niezbędne informacje o ośrodku tj. noclegi, dojazd, wyżywienie. Można też również zobaczyć jak baza dogtrekkingu bedzie wyglądać dzieki sporej ilości zdjęć.


12.05.2011

Przygotowaliśy dla Was dwie długości tras - 30km oraz Hobby o długości około 10km. Krótsza trasa skierowana jest głównie do mieszkańców Łodzi i okolic z myślą o których przygotowaliśmy akcję "Zabierz psa na spacer".


11.05.2011

Negro-Team.PL wraz z inesSport serdecznie witają na stronie poświęconej I Mistrzostwom Ziemi Łódzkiej w Dogtrekkingu, które odbędą się w dniu 2 lipca 2011 roku w Łodzi na terenie Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich.