Informacje

25.06.2010

Serdecznie witamy na stronie IV ogólnopolskiego zlotu zaprzęgowego, który odbędzie się w dniach 23-25 lipca w miejscowości Fryszerka koło Inowłodza. Mamy nadzieję, że w imprezie oprócz właścicieli psów ras północnych i ich pupili wezmą udział również przedstawiciele innych ras psów zaprzęgowych, a takimi są wszystkie które uwielbiają "ciągnąć" swoich właścicieli :>.


Oprócz samego spotkania w gronie sympatyków psów zaprzęgowych, planowany jest dogtrekking, mini zawody w canicrossie i bikejoringu oraz mecze siatkówki i piłki nożnej.


Udział w zlocie jest bezpłatny z wyjątkiem oczywiście opłat za noclegi. W przypadku chęci udziału w dogtrekkingu lub zawodach CC i BJ pobierane są symboliczne opłaty na pokrycie kosztów przygotowania tych imprez. 

 

11.07.2010

W pierwszej kolejności informacje o zmianach.

Uległa zmianie godzina startu. Obecnie start planowany jest na godzinę 9:00.

Prognozy wskazują na pogodny weekend ale niższe temperatury niż obecnie więc będzie dobrze.

 

Ulega również zmianie opłata za DT. W przypadku wpłaty na miejscu będzie to opłata tylko o 5zł wyższa niż w przypadku wpłaty na konto. Jednak gorąco prosimy o wpłaty na konto by moc dobrze zabezpieczyć wszystko wcześniej.

 

W dniu dzisiejszym została dokładnie zmierzona trasa. Ma ona 16,4 kilometra. We wtorek pojawią się zasady startu w DT i dokładna mapa dojazdu do ośrodka.

 

Mamy zarezerowane 2 namioty wojskowe. W środku wyśpi się ok. 6 osób. Opłata od osoby 10zł/doba. Rezerwacje wysyłać na e-mail'a.

 

Jest możliwość wykupienia obiadów. Koszt dwudaniowego posiłku to 11zł. Jednak musimy mieć taką informację do 19 lipca.

 

13.07.2010

W zakładce dogtrekking pojawiła się mapa terenów po których będziemy błądzić lub nie :)

 

Z racji dość niewielu zgłoszeń jak do tej pory postanowiliśmy, że będzie tylko jedna klasyfikacja.

 

Poniżej link do mapy z dokładnym przedstawieniem dojazdu do ośrodka z trasy krajowej nr 48.

Dojazd do ośrodka

 

18.07.2010

Do zlotu zostało już 5 dni.
Co raz więcej osób dopytuje się o szczegóły zaplanowanych atrakcji i noclegi.

Przez półtora miesiąca oficjalna strona zlotu miała prawie 600 odsłon z czego połowa to unikalne odwiedziny. O zlocie słychać nie tylko w Polsce ale również w Niemczech, Szwecji i Rosji. Zainteresowanie jest dosyć spore, miejmy nadzieję że przełoży się to na liczbę uczestników.

 

W linku poniżej zasady udziału w dogtrekkingu. Prosimy zwrócić uwagę że w większości to zalecenia a nie warunki i nakazy ponieważ wyznajemy zasadę, że DT jest dla uczestników, a nie odwrotnie.

Zasady udziału w Dogtrekkingu

 

Wprowadzamy również limit uczestników dogtrekkingu. Limit dotyczy tylko osób korzystających ze wszystkich przywilejów, za które zapłacili :)

Zmuszeni zostaliśmy wprowadzić limit ponieważ do tej pory na konto wpłaciła niewielka liczba zgłoszonych uczestników. W związku z tym nie możemy zagwarantować wszystkich przywilejów zbyt dużej liczbie chętnych osób. Limit ustala się na 30-33 osoby.

Pierwszeństwo oczywiście mają osoby, które wpłaciły na konto oraz te zapisane poprzez formularz zgłoszeniowy.

 

Osoby, które chcą brać udział w dogtrekkingu i nie mają psów bądź dla których nie znajdziemy czworonożnego towarzysza na trasę mogą wziąć udział w DT korzystając ze wszystkich przywilejów z wyjątkiem mapy i dyplomu za opłatą 20 zł płatną na miejscu. W przypadku gdyby ilość uczestników była większa niż 30 osób pierwszeństwo do "przywilejów" mają uczestnicy z psami i wtedy opłata za tzw. osobę towarzyszącą nie jest pobierana.

 

21.07.2010

Już niektórzy odliczją godziny do wyjazdu na zlot i ja również dlatego jest to ostatnia wiadomość z domowego komputera. Kolejne wiadomości będą pojawiać się już z miejsca zlotu
w zakładce "NA ŻYWO".

O 22:30 zamknięte zostaną zapisy na Dogtrekking poprzez formularz w internecie. Ci ktorzy nie zdążyli zapraszam w piątek wieczorem i w sobotę przed DT do biura.


Będzie to zapewne dla niektórych dobra wiadomość. Godzina startu DT może ulec zmianie. Zostanie prawdopodobnie przesunięta na planowaną pierwotnie godzinę 10:00 a to wszytsko dlatego że rano w sobotę prognozowana jest wyższa temperatura niż w południe :) Decyzja zostanie podjęta w sobotę o godz.7:30

Jeśli chodzi o noclegi to nie było zbyt wielu rezerwacji na pokoje dla tego kto pierwszy ten dostanie lepszy pokój :)

 

Wszyscy Ci którzy będą chcieli nabyć sprzęt do DT, CC czy BJ nie zawiodą się. Oprócz sprzętu również koce, ręczniki i wiele innych ciekawych rzeczy.